A A A

◊ NOSZENIE DZIECKA W CHUŚCIE

 

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

 

Konsultacje indywidualne przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą poznać  zagadnienie noszenia w chuście w cichym zakątku własnego domu. To forma zajęć przeznaczona dla tych, którym ciężko wyrwać się z własnego domu, a chcą nauczyć się jak bezpiecznie nosić dziecko w chuście oraz jak stosować wiązania. Podczas jednego spotkania uczymy się jednego wiązania dostosowanego do wieku dziecka oraz potrzeb rodziców.

Podczas konsultacji poświęcam czas tylko Tobie i Twojemu dziecku. Zaprezentuję różnego rodzaju chusty, żebyście mogli wybrać najlepszą dla Was. Za moim pośrednictwem możecie zakupić nowe chusty do 10% taniej (od cen producentów). Konsultacje trwają 90 min - 120 minut, a ich koszt to: 130,00 zł (na terenie Lublina), po za Lublinem doliczane są koszty dojazdu.

  

 ◊ KONSULTACJE DLA PRZYSZŁYCH RODZICÓW, OPIEKUNÓW i KOBIET W CIĄŻY

 

Konsultacje przeznaczone są dla przyszłych rodziców, opiekunów którzy chcieliby poznać tajniki chustonoszenia.

Często spotykamy się z opinią: „żałuję, że nie zaczęłam używać chusty wcześniej …”. Dlatego dajemy możliwość poznania wiązań, które można stosować zaraz po urodzeniu dziecka.

Dbając o zdrowie kobiety w ciąży ćwiczenia odbywają się przy użyciu lekkich lalek.

 

 ◊ KONSULTACJE DLA RODZICÓW, OPIEKUNÓW DZIECI DO 3-go ROKU ŻYCIA


 Chcielibyśmy żeby Wasze  dziecko brało czynny udział w ćwiczeniach, ponieważ naszym celem jest abyś nauczył się wiązać chustę prawidłowo i stosował ją pewnie kiedy nas nie będzie. Jednak gdyby dziecko nie mogło uczestniczyć w zajęciach, dysponujemy dociążonymi lalkami.

Masz pytania lub chcesz się umówić na zajęcia: tel. 698 663 863 lub e-mail: doradztwo.chustowe@gmail.com

 

 

  WARSZTATY GRUPOWE

Warsztaty grupowe przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć dlaczego warto nosić dzieci w chuście, jak bezpiecznie nosić i prawidłowo wiązać chustę oraz którą chustę wybrać (porównanie chust kilku producentów). Ze względu na ćwiczenia praktyczne, prosimy o odpowiednie luźne, nie krępujące ruchy ubranie oraz obuwie na zmianę. Warsztaty odbywają się w grupach do 6 par. Czas trwania około 2-3 godzin.

  

 ◊ WARSZTATY DLA KOBIET W CIĄŻY, PRZYSZŁYCH RODZICÓW I OPIEKUNÓW,  RODZICÓW I OPIEKUNKÓW DZIECI DO OKOŁO 4-go MIESIĄCA ŻYCIA

 

Spotkanie ma na celu przygotowanie do noszenia dzieci w chuście zaraz po narodzinach i dzieci, które nie trzymają samodzielnie główki. Z własnego doświadczenia wiemy, że czym wcześniej tym lepiej.

Nauka będzie obejmowała dwa wiązania (kieszonka i kangurek). Ćwiczenia dla kobiet w ciąży odbywają się na lalkach lekkich.

 

   ◊ WARSZTATY DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW DZIECI OD OKOŁO 4-go DO 9-go MIESIĄCA ŻYCIA


Zajęcia obejmują grupę dzieci, które sztywnie trzymają głowę, ale samodzielnie nie siedzą. Uczymy wiązań - kieszonka i kangurek, plecak prosty, 2x.

Miejsce, termin i koszt wybranych warsztatów w zakładce aktualności.